Teamet

TBP_gruppbild.jpg

The Bucket Pros

Vi är ett one-stop-shop för alla rangeoperatörer som vill utrusta och utveckla sin golfrange. Som kund hos The Bucket Pros kan du alltid lita på att du får rätt produkt till rätt syfte. 

 

Låt oss ta en dialog om vad som är optimalt för just din range. Med våra egna produkter plus våra många samarbetspartners hjälper vi dig till den perfekta lösningen för just din situation.

Sverige

4.jpg

Niclas Hellqvist

Försäljningschef Sverige

 

niclas@thebucketpros.com

+46(0)72-443 92 94

7.jpg

Daniel Zetterling

Rangeutvecklare

 

daniel@thebucketpros.com

+46(0)72-088 86 66

9.jpg

Johann Jonsson

Rangeutvecklare

 

johann@thebucketpros.com

+46(0)72-088 65 25

FredrikHansson_u_edited.jpg

   Fredrik Hansson

       Rangeutvecklare

 

fredrik.hansson@thebucketpros.com

+46(0)72-644 02 88

Europa

6.jpg

Calle Carlsson

European Sales Director

 

calle@thebucketpros.com

+34 634 460 056

Photo Vincent TBP.jpg

Vincent Kok

Range Developer

 

vincent@thebucketpros.com

+31 646 025 093

5.jpg

Andy Gordon

Rangeutvecklare

 

andy@thebucketpros.com

+34 690 156 722

Damian-Murphy2.jpg

Damian Murphy

Range Developer

 

damian@thebucketpros.com

+34 665 436 4162

Geertje-Miedema.jpeg

Geertje Miedema

Affärssamordnare

 

Geertje@thebucketpros.com

+31 683 660 927

HQ

2.jpg

Olle Hugosson

Digitalisering & Analys

 

olle@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

3.jpg

Simon Johansson

Marknad

 

simon@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

Placeholder.png

Oskar Henningson

Administratör

 

oscar@thebucketpros.com

+46(0)36-336 66 50

10.jpg

Andreaz Lindberg

VD & Affärsutvecklare

 

andreaz@thebucketpros.com

+46(0)70-310 88 15

8.jpg

Johanna Hallberg

Marknad & Finans

 

johanna@thebucketpros.com

+46(0)70-313 22 53